Konferencja HR NOW

wystąpienia prelegentów

HR NOW to cyklicznie organizowane przez nas spotkanie branży HR, na którym rozmawiamy o aktualnej sytuacji na polskim rynku pracy oraz zagadnieniach związanych z szeroko pojętym zarządzaniem pracownikami. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystąpień prelegentów, którzy podjęli szereg interesujących tematów.

ŁÓDŹ – LOKALNY RYNEK PRACY

Grzegorz Gojny – Regional Director Gi Group

Przedstawienie wyników ostatniego wydania Barometru Rynku Pracy – naszego corocznego raportu analizującego bieżącą sytuację i aktualne trendy na polskim rynku zatrudnienia.

Grzegorz Gojny prezentuje wyniki badania przeprowadzonego na zlecenie Gi Group Holding wśród pracowników i pracodawców przez Agencję Badań Rynku i Opinii SW Research, koncentrując się przede wszystkim na danych dotyczacych regionu łódzkiego.

NOWE KIERUNKI POZYSKIWANIA PRACOWNIKÓW

Joanna Holweger – International Mobility Director Gi Group

Joanna Holweger z Gi Group analizuje bieżącą sytuację w obszarze pozyskiwania i zatrudniania pracowników z Ukrainy. Mówi też o nowych, dalszych kierunkach rekrutacyjnych, a także o zmianach regulacji w zakresie zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

HOW KINDNESS CAN IMPACT OUR JOB? (Język angielski)

Domiziano Pontone – Chief Corporate Sales Officer Gi Group Holding

Jak życzliwość wpływa na naszą pracę? Domiziano Pontone, Chief Corporate Sales Officer w Gi Group Holding, w swoim wystąpieniu mówi o tym, jak jedno proste, bezkosztowe narzędzie może pomóc w stworzeniu przyjaznego miejsca pracy, z którego pracownicy nie będą odchodzić, nawet kuszeni podwyżkami przez innych pracodawców.

AKADEMIA HR DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego

Justyna Nosko – Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Justyna Nosko przedstawiła szczegóły projektu realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, skierowanego do przedsiębiorców i pracowników HR w przedsiębiorstwach, związanego ze zmianami demograficznymi i wynikającymi z nich zmianami na rynku pracy.

JAK NIE WPAŚĆ W BŁĘDNE KOŁO REKRUTACJI, CZYLI DLACZEGO KANDYDACI ODRZUCAJĄ OFERTY?

Mariusz Lemparty, Katarzyna Kołuda, Anna Wągrowska – Grafton Recruitment

Jakie są główne czynniki wpływające na odrzucenie oferty przez kandydata? W jaki sposób można zoptymalizować proces rekrutacji, aby zwiększyć szanse na pozyskanie utalentowanej osoby? Eksperci Grafton Recruitment przedstawią rekomendacje w zakresie poprawy candidate experience, warsztatu rekruterskiego i konkurencyjności firmy na rynku pracy.

JAKIE KOMPETENCJE LIDERÓW MAJĄ WPŁYW NA ZATRZYMYWANIE LUDZI W ORGANIZACJI I JAK JE ZDIAGNOZOWAĆ?

Paulina Wierus – Grafton Recruitment, Testy Thomas

Jakie cechy odróżniają najlepszych liderów od tych przeciętnych? Jakie narzędzia umożliwiają zbadanie posiadanych kompetencji i ułatwiają wybór najbardziej odpowiedniego kandydata? Zapraszamy do wysłuchania prezentacji Pauliny Wierus na temat narzędzi psychometrycznych Thomas.

Organizatorzy:

Partnerzy:

Zobacz prezentacje ekspertów z konferencji HR NOW 2023

Wypełnij formularz i przejdź do strefy wystąpień!

"*" indicates required fields

Surname*
Share this news

Dowiedz się więcej