Kariera Nasz wpływ na zmianę życia
Nasz wpływ na
zmianę życia

Nasz wpływ na zmianę życia

Gi Group Holding to globalna firma, której misją jest czynienie rynku pracy przyjemniejszym i bardziej zrównoważonym. Poprzez nasze usługi chcemy budować świadomość osobistej i społecznej wartości pracy oraz zmieniać życie na lepsze.

Nasze Employee
Value Proposition

Naszym hasłem jest #changelives.

Jesteśmy firmą skoncentrowaną na ludziach. Bez względu na to, jaką rolę pełnisz, możesz tu wykorzystać swoje ambicje, innowacyjne myślenie, doświadczenie i umiejętności, aby zmieniać życie ludzi, w tym swoje własne.

Jesteś w stanie dokonać prawdziwej zmiany. 

Zobacz tutaj, jakie są nasze wartości.

Głos naszych
Ambasadorów

Posłuchaj głosu naszych koleżanek i kolegów i ich doświadczeń zawodowych w organizacji.

Filary Employee Value
Proposition

Nasze linie biznesowe

Gi Group Holding to globalny ekosystem zintegrowanych usług HR, którego celem jest ewolucja rynku pracy poprzez tworzenie zrównoważonego i przyjemnego środowiska pracy, które pomaga zmieniać życie ludzi na lepsze.

Dowiedz się więcej o naszych globalnych liniach biznesowych i sprawdź, do których zespołów pasujesz.

Zatrudnienie tymczasowe i stałe

Create an empowered workforce.
Achieve your life goals.

W Gi Group Temp & Perm zajmującej się rekrutacją tymczasową i stałą, inspirują nas ludzie z którymi pracujemy. Naszym celem jest uczynienie rynku pracy przyjemniejszym dla wszystkich jego użytkowników. Pracujemy nad tym, by ułatwiać kandydatom poszukiwanie pracy i pomagać klientom szybko i skutecznie osiągnąć ich cele biznesowe.

Bycie częścią zespołu

Świat pracy nieustannie się zmienia, dlatego nasz zespół ekspertów branżowych jest zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku rekrutacyjnym. Dołącz do nas, a zbudujesz długotrwałe relacje z kandydatami i klientami z różnych branż, słuchając ich potrzeb, rozumiejąc ich wyzwania i znajdując rozwiązania z wykorzystaniem swoich umiejętności i wiedzy.

Jeśli myślisz o pracy w elastycznym, dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku i chcesz być częścią firmy, która wspiera Twój rozwój i ambicje życiowe, to jest to miejsce dla Ciebie.

Rekrutacje C-level (kadra kierownicza średniego i wyższego szczebla)

We shape the journey of managers and companies.
Unleash your potential.

W Wyser podchodzimy do pracy z pasją, ponieważ ma ona znaczący wpływ na życie ludzi i pomaga w rozwoju firmom. Naszą misją jest wzmacnianie pozycji ludzi i organizacji poprzez czynienie globalnego świata pracy bardziej zrównoważonym. Jako firma skoncentrowana na ludziach, zachowujemy najwyższą etykę zawodową i osobistą.

Bycie częścią zespołu

Dołączając do Wyser, stajesz się częścią rozwijającej się firmy, która zmienia życie ludzi na lepsze. Stajesz się zaufanym partnerem i masz okazję pracować z utalentowanymi koleżankami i kolegami, pomagając tym samym doskonalić branżę rekrutacyjną oraz wspierając rozwój firm na poziomie globalnym.

Dokładamy starań, aby każdy w naszym zespole, niezależnie od zajmowanego stanowiska, miał możliwość ciągłego uczenia się. Pomożemy Ci wykorzystać Twój prawdziwy potencjał, poszerzyć umiejętności i wiedzę biznesową oraz zapewnić satysfakcjonującą ścieżkę zawodową.

Zawsze jesteśmy otwarci na osoby, które razem z nami chcą rozwijać się w obszarze rekrutacji kadry zarządzającej.
Jeśli szukasz swobody, wsparcia i szkoleń, aby wnieść swoją unikatowość doświadczeń i osobowość do pracy, to mamy ścieżkę zawodową dla Ciebie.

Rekrutacje średniego szczebla

Build careers for others.
Get support for your success.

Grafton jest częścią globalnej rodziny Gi Group Holding. Nasz zespół składa się z zaangażowanych, ambitnych i zorientowanych na cel osób, które wykorzystują swoje umiętności, aby pomagać ludziom i organizacjom w podejmowaniu właściwych decyzji w obszarze profesjonalnej rekrutacji..

Bycie częścią zespołu

Dołączając do Grafton, możesz stać się częścią firmy, która traktuje kandydatów i potencjalnych nowych pracodawców z pełną otwartością i szacunkiem. W Grafton wykorzystujemy naszą wiedzę, doświadczenie i pomysły, stawiając na dzielenie się widzą między sobą oraz naszymi klientami czy kandydatami.

Każda osoba z naszego zespołu podpisuje się pod tym, co nazywamy Duchem Grafton. Jest on definiowany przez lojalność wobec siebie nawzajem oraz sposób, w jaki myślimy, pracujemy i promujemy poczucie przynależności. To właśnie sprawia, że nasza praca jest przyjemna i daje nam poczucie zaangażowania. Jeśli chcesz wnosić swoją pasję, talent i pomysły do rekrutacji, zapewnimy Ci dostęp do wartościowej ścieżki rozwoju.

Business Process Outsourcing

Give their lives meaning.
Find your sense of purpose.

Gi Business Process Outsourcing to zespół osób, które są pasjonatami biznesu i swojej pracy. Łączymy ludzi, procesy i technologię, aby oferować wyjątkowe usługi naszym kandydatom i klientom.

Jesteśmy liderem w dziedzinie outsourcingu procesów biznesowych (BPO) i outsourcingu transformacji biznesowej (BTO). Oferujemy zindywidualizowane rozwiązania zwiększające produktywność i wydajność naszych klientów. Badamy, planujemy, zarządzamy i koordynujemy procesy poprzez integrację najlepszych praktyk i metodologii, w celu generowania wartości dodanej i wysokiej elastyczności.

Bycie częścią zespołu

Każdy błąd jest dla nas okazją do nauki. Dajemy sobie prawo do ciągłego rozwoju i ulepszania sposobu, w jaki działamy. Dzięki innowacjom, ambitnym pomysłom i etycznym procesom, nasza firma jest zaangażowana w wywieranie pozytywnego wpływu na rynek.

Dołącz do nas, jeśli szukasz ukierunkowanej kariery, w której możesz rozwijać swoje umiejętności specjalistyczne i kierownicze, być częścią utalentowanego zespołu profesjonalistów o wysokich wynikach i pracować w przyjaznym i opartym na współpracy środowisku.

Learning & Development

Realise someone’s talents.
Reach your own ambition.

Wspieranie ludzi w rozwoju jest naszą misją. "Wierzymy w jednostkę" jest podstawą wszystkiego, czego uczymy i co robimy. Naszym celem jest zwiększenie poziomu zaangażowania pracowników na całym świecie poprzez poprawę ich samopoczucia i pasji do pracy - a cel ten realizujemy zaczynając od naszego zespołu. Głęboko rozumiemy, i jest to część "naszego DNA" - jak i na ile ważne jest bycie częścią zespołu, który docenia i pozwala się poczuć bezpiecznie.

Bycie częścią zespołu

W Tack & TMI tworzymy środowisko, w którym każdy czuje się częścią zespołu. Doceniamy się wzajemnie, zachęcany do innowacyjnego myślenia i samodzielnego działania. Dołącz do nas, a staniesz się częścią firmy, w której za swoją pracę otrzymasz prawdziwe uznanie.

Cenimy rozwój i zawsze staramy się to pokazywać, zapewniając odpowiednią równowagę między autonomią, środowiskiem współpracy i doskonaleniem swoich umiejętności. Nikt z nas nie jest tak mądry, jak my wszyscy razem.

Zmiana ścieżki kariery i zatrudnienie

Develop careers.
Nurture your talent.

W INTOO, naszej linii biznesowej skoncentrowanej na outplacemencie, wierzymy że rozwój ścieżki zawodowej jest tym, co napędza sukces firmy. Przyjmujemy długoterminowe podejście do kariery i pomagamy ludziom określić, jak może wyglądać ich sukces teraz i w przyszłości.

Wiemy, że pomoc w znalezieniu właściwej ścieżki zawodowej polega na rozwijaniu nastawienia, budowaniu pewności siebie i oddawaniu ludziom możliwości podejmowania własnych wyborów. Dlatego poświęcamy czas na zrozumienie priorytetów i aspiracji zawodowych każdego kandydata, a następnie zapewniamy dostosowane do potrzeb wsparcie w zakresie outplacementu i coachingu kariery, wraz z poradami ekspertów, narzędziami i wskazówkami, które pomagają szybko ponownie wejśc na zawodową ścieżkę.

Bycie częścią zespołu

Nasz zespół wspiera transformację, pomagając kandydatom stać się najlepszą wersją samych siebie i zapewniając im umiejętności, których potrzebują, aby znaleźć zatrudnienie.

Dołącz do nas, a będziesz mógł dokonać prawdziwej zmiany, projektując i dostarczając wysokiej jakości, spersonalizowane rozwiązania dla liderów biznesu, menedżerów i pracowników, które pomogą im rozwijać siebie i biznes. Razem możemy pokazać pracownikom, jak wziąć odpowiedzialność za swój rozwój i stworzyć silne zespoły, zorientowane na przyszłość.

Zautomatyzowana platforma z ofertami pracy

One team, one goal:
help people find their perfect job.

Świat się zmienia, podobnie jak sposób, w jaki poszukujemy pracy.
Pomagamy ludziom znaleźć właściwą pracę, a pracodawcom znaleźć odpowiednich kandydatów, dopasowując ich za pomocą automatyzacji i sztucznej inteligencji.

Naszym celem jest zdobycie pozycji europejskiego lidera w cyfrowym pozyskiwaniu pracowników blue collars. W tym celu opracowaliśmy łatwe w użyciu i elastyczne narzędzie do ogłoszeń o pracę.

Bycie częścią zespołu

Cztery zespoły z różnych obszarów pracują nad udoskonaleniem narzędzia, które ma na celu zmianę sposobu, w jaki ludzie poszukują pracy. Wszyscy pracujemy z wykorzystaniem metodologii agile i podejścia opartego na danych oraz projektujemy nasze procesy tak, aby cały zespół był bardziej wydajny, skoncentrowany i konsekwentny. Ponad 60 osób ze średnią wieku 32 lata, którzy ciężko pracują i jednocześnie cieszą się życiem. Koncentrujemy się na innowacjach i rozwoju osobistym, aby osiągnąć nasz cel, jakim jest wywieranie realnego wpływu i pomaganie ludziom w znalezieniu stabilności ekonomicznej.

icon-impact-on-changing@2x-qd9g7ugs7bhjh4gepzitf418vw46x1py0kmk6mdsoo.png

Nasz wpływ na
zmianę życia innych

icon-perks@2x-qd9g7ugs7bhjh4gepzitf418vw46x1py0kmk6mdsey.png

Atuty z bycia
wśród nas

Twoja podróż zawodowa
Co mówimy o Gi Group Holding

 

icon-change-your-life@2x-qd9g7ugs7bhjh4gepzitf418vw46x1py0kmk6mdsoy.png

Zobacz wszystkie nasze
oferty pracy

Dostęp do lokalnych i
multibrandowych ofert pracy