Jedna Grupa - Pracownicy Specjalistyczni

Rekrutacja
specjalistów

Grafton Recruitment jest wiarygodnym partnerem, który pomaga specjalistom efektywnie wykorzystać możliwości na rynku pracy i kształtować ich życie zawodowe w dłuższej perspektywie. Jesteśmy zaufanym i niezawodnym partnerem dla firm, które chcą efektywnie zatrudniać najlepszych specjalistów. Od ponad 30 lat świadczymy usługi rekrutacyjne, zarządzania talentami oraz zapewniamy rozwiązania dla naszych klientów w całej Europie.

Jesteśmy ekspertami w wielu sektorach przemysłu, w zakresie większości funkcji biznesowych, w tym:

• IT i nowe technologie
• Telekomunikacja
• Finanse i księgowość
• Zasoby ludzkie
• Prawo i administracja
• Bankowość i usługi finansowe
• Infolinie i usługi wielojęzykowe
• Obsługa klienta
• Inżynieria i produkcja
• Nieruchomości i budownictwo
• Sprzedaż, handel detaliczny i marketing
• Logistyka i zakupy
• Centrum usług wspólnych / outsourcing procesów biznesowych / outsourcing procesów informatycznych
• Absolwenci

Działamy w 14 krajach Europy, w ponad 40 biurach, zatrudniając ponad 500 pracowników. Jesteśmy obecni w Czechach, na Węgrzech, w Polsce, na Słowacji, w Wielkiej Brytanii, Rumunii, Holandii, Niemczech, na Litwie, we Francji, Turcji, Indiach, Brazylii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Świadczymy najwyższej klasy usługi rekrutacyjne, zarządzania talentami i rozwiązania HR. Nasi pracownicy koncentrują się na wynikach i tworzą długotrwałe relacje z naszymi klientami i kandydatami.

Nasze podejście

Nasz zespół

Dysponujemy niezrównanym doświadczeniem w zakresie rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych. Dogłębnie rozumiemy rynki, które obsługujemy, stworzyliśmy pulę talentów na każdym z nich. Nasi pracownicy wykorzystują wiedzę branżową i znajomość rynku, by umożliwić terminowe obsadzanie kluczowych wakatów. Świadczą usługi najwyższej jakości, zapewniając innowacyjne i dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania, umożliwiając sprostanie wyzwaniom związanym z zarządzaniem talentami. Skupiamy się na wynikach i tworzymy długotrwałe relacje z naszymi klientami i kandydatami. Staramy się być najlepsi poprzez dostarczanie najwyższej jakości usług. Nasi konsultanci specjalizują się w pracy z klientami i kandydatami w tych obszarach. Nieustannie poszukujemy sposobów na tworzenie wartości dodanej przy każdej możliwej okazji, każdej interakcji, z każdym członkiem zespołu, każdym kandydatem i każdym klientem. Nazywamy to Duchem Grafton.

Dysponujemy niezrównanym doświadczeniem w zakresie rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych. Dogłębnie rozumiemy rynki, które obsługujemy, stworzyliśmy pulę talentów na każdym z nich.

Nasi konsultanci wykorzystują wiedzę branżową i znajomość rynku, by umożliwić terminowe obsadzanie kluczowych wakatów. Świadczą usługi najwyższej jakości, zapewniając innowacyjne i dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania, umożliwiając sprostanie wyzwaniom związanym z zarządzaniem talentami. Skupiamy się na wynikach i tworzymy długotrwałe relacje z naszymi klientami i kandydatami. Staramy się być najlepsi poprzez dostarczanie najwyższej jakości usług dla obu stron procesu.

Nieustannie poszukujemy sposobów na tworzenie wartości dodanej przy każdej możliwej okazji, każdej interakcji, z każdym członkiem zespołu, każdym kandydatem i każdym klientem. Nazywamy to duchem Grafton.

Nasze rozwiązania

Zapewniamy profesjonalne rozwiązania w zakresie doboru i rekrutacji specjalistów, aż po stanowiska kierownicze niższego stopnia. Zarówno na stanowiska stałe, jak i tymczasowe. Świadczymy również usługi dodatkowe, takie jak doradztwo kadrowe (m.in. Centrum oceny, Centrum rozwoju, testy psychometryczne, reorientacja pracowników), usługi zarządzane (RPO, Interim HR) oraz konsultacje FDI.

Słuchamy, reagujemy, inicjujemy i realizujemy, a nasi klienci rosną w siłę. Niezależnie od tego, czy są indywidualnymi kandydatami, czy organizacjami – wszystko, co robimy, opiera się na lepszej komunikacji i lepszym partnerstwie, usprawniając proces rekrutacji i ostatecznie zapewniając im rozwój.

Przejawiamy naszą pasję, ducha i dumę zapewniając klientom i kandydatom profesjonalizm obsługi i skupienie na nich każdego dnia. Naszą integralną wartością jest innowacyjność. Nie widzimy granic ani barier – tylko możliwości.

Łączymy wiedzę i doświadczenie, aby budować trwałe relacje i świadczyć światowej klasy usługi. Zadawanie właściwych pytań i uważne słuchanie odpowiedzi to podstawa w pomaganiu klientom w osiąganiu ich celów.

Główna działalność

Zapewniamy profesjonalne rozwiązania w zakresie doboru i rekrutacji specjalistów, aż po stanowiska kierownicze niższego stopnia. Zarówno na stanowiska stałe, jak i tymczasowe. Świadczymy również usługi dodatkowe, takie jak doradztwo kadrowe (m.in. Centrum oceny, Centrum rozwoju, testy psychometryczne, reorientacja pracowników), usługi typu Managed Services (RPO, Interim HR) oraz konsultacje FDI.
Słuchamy, reagujemy, inicjujemy i realizujemy, a nasi klienci rosną w siłę. Niezależnie od tego, czy są indywidualnymi kandydatami, czy organizacjami – wszystko, co robimy, opiera się na wysokich standardach komunikacji i realnym partnerstwie, usprawnia proces rekrutacji oraz pomaga im w rozwoju.
Przejawiamy naszą pasję, ducha i dumę zapewniając klientom i kandydatom profesjonalizm obsługi i skupienie na nich każdego dnia. Naszą integralną wartością jest innowacyjność. Nie widzimy granic ani barier – tylko możliwości.
Łączymy wiedzę i doświadczenie, aby budować trwałe relacje i świadczyć światowej klasy usługi. Zadawanie właściwych pytań i uważne słuchanie odpowiedzi to podstawa w pomaganiu klientom w osiąganiu ich celów.

Poznaj inne marki

Post thumbnail
Oferujemy najwyższej jakości narzędzia psychometryczne dla biznesu, wspomagające rekrutację, rozwój, motywowanie i inne procesy zarządzania ludźmi.
Post thumbnail
Dzięki naszym usługom rekrutacji pracowników tymczasowych i stałych sprawiamy, że cały proces – od poszukiwania pracy, poprzez pozyskiwanie kandydatów, aż po zarządzanie personelem – staje się łatwy i przyjazny zarówno dla firm, jak i poszczególnych osób.
Post thumbnail
Wyser działa na globalnym rynku w obszarze wyszukiwania i doboru menedżerów, mając na celu zmianę życia ludzi i wspieranie organizacji w rozwoju ich biznesu.