Kariera - Twoje korzyści z bycia jednym z nas

Dołącz do nas
i zobacz co możesz zyskać

Nasz wpływ na zmianę życia innych

Zostań częścią globalnej firmy z branży HR, w której możesz mieć pozytywny wpływ na swoją karierę i decydować o jej kierunku. GIVE AND GET jest ważnym elementem naszych wartości. W Gi Group Holding masz WPŁYW na życie innych ludzi, może to także przynieść wiele KORZYŚCI Twojej karierze zawodowej.

Kariera w Gi Group Holding

Zaplanuj swój następny krok i zrób go z nami

W Gi Group Holding wykorzystujemy naszą pasję, doświadczenie i umiejętności, by udoskonalać międzynarodowy rynek pracy i tym samym przyczyniać się do pozytywnej zmiany w życiu jego uczestników. Jesteśmy zespołem, który z dumą dzieli się swoją wiedzą zawodową i osobistą, aby wspierać rozwój współpracowników.

Miło nam Cię poznać

Dbamy o to, aby każda nowa osoba poczuła się częścią naszego zespołu dzięki przyjaznemu procesowi wprowadzania pracowników. Swoją podróż w Gi Group Holding rozpoczniesz od kursu e-learningowego na temat naszej Grupy. Spotkasz się ze strategicznymi osobami, dowiesz się wszystkiego, co powinieneś o nas wiedzieć, poznasz nasze wewnętrzne funkcje i praktyki na poziomie lokalnym oraz globalnym.

Możliwości kształcenia i rozwoju

Doceniamy potencjał naszych pracowników i robimy wiele, by mogli rozwinąć się i podnosić swoje kwalifikacje. Dołączając do naszej Grupy zyskujesz przestrzeń i dostęp do globalnych zasobów szkoleniowych, które dają Ci możliwość ciągłego uczenia się i odbywania szkoleń w miejscu pracy. Podejmujemy wiele inicjatyw, które pomogą Ci rozwinąć kluczowe kompetencje wymagane na Twoim stanowisku i na lokalnym rynku. Wspieramy w ten sposób zarówno indywidualny rozwój naszych pracowników, jak i realizację celów całej organizacji. Gorąco zachęcamy również do podejmowania własnych inicjatyw samorozwojowych.

Ciągły rozwój to lepsza efektywność

W każdej firmie ważna jest efektywność wykonywanej pracy. W Gi Group Holding do poprawy naszej wydajności wykorzystujemy platformę ROAD. W ramach tego modelu dbamy o regularne przekazywanie informacji zwrotnej, wyznaczamy cele zawodowe i ustalamy priorytety.

Dbamy o rozwój osobisty pracowników, zapewniając wszystkim te same narzędzia, procesy i wytyczne. Naszym celem jest zwiększenie zaangażowania i chęci do nauki, aby stać się „organizacją uczącą się”.

Ekscytujące ścieżki kariery

Oferujemy elastyczne i zróżnicowane ścieżki kariery, abyś mógł realizować swoje pasje i zainteresowania. Będziesz mieć możliwość awansu i rozwoju w pionie, w ramach tego samego obszaru biznesowego lub w poziomie, eksplorując inną ścieżkę kariery, odpowiadającą Twoim przyszłym planom i potrzebom biznesowym.

Satysfakcjonujące doświadczenie

Utalentowani i pełni pasji pracownicy Gi Group Holding swoją codzienną pracą przyczyniają się do pozytywnych zmian w życiu wielu osób. Zależy nam na tym, by odpowiednio wynagrodzić ich za włożony wysiłek i zmienić także ich życie na lepsze. Dlatego stosujemy sprawiedliwy i konkurencyjny system wynagrodzeń.

Nasze linie biznesowe

Naszym celem jest wspieranie rozwoju międzynarodowego rynku pracy poprzez tworzenie zrównoważonego i przyjaznego środowiska pracy, które pozytywnie wpływa na życie ludzi. Dlatego stworzyliśmy globalny ekosystem usług HR, który umożliwia nam zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb naszych klientów.

Dowiedz się więcej na temat marek tworzących Gi Group Holding i sprawdź, do którego z naszych zespołów pasujesz najlepiej.

Your Choices

Rekrutuj silne zespoły
Osiągaj swoje cele


Gi Group to jeden z liderów w zakresie rekrutacji stałych i tymczasowych. Największą inspiracją w naszej codziennej pracy są ludzie, z którymi pracujemy. Naszym celem jest usprawnienie rynku pracy i uczynienie go bardziej przyjaznym dla jego uczestników. Realizujemy nasz cel z jednej strony poprzez ułatwianie kandydatom poszukiwania pracy, z drugiej pomagając klientom w szybkim i skutecznym osiąganiu ich celów biznesowych.

 

Kształtujemy kariery menedżerów i działalność firm
Uwolnij swój potencjał


W Wyser z pasją podchodzimy do pracy, którą wykonujemy, ponieważ ma ona znaczący wpływ na życie ludzi i przyczynia się do rozwoju naszej działalności. Naszą misją jest wspieranie ludzi i organizacji poprzez nadawanie globalnemu światu rynkowi pracy bardziej zrównoważonego charakteru. Jako firma zorientowana na ludzi, zawsze zachowujemy najwyższą etykę zawodową i osobistą.

Bądź częścią zespołu!

Dołączając do Wyser, stajesz się częścią rozwijającej się firmy, która zmienia życie ludzi na lepsze. Stajesz się zaufanym partnerem i masz możliwość pracy z utalentowanymi współpracownikami, pomocy firmom w rozwoju na poziomie globalnym i kształtowania branży rekrutacyjnej. Dbamy o to, by każdy pracownik miał możliwość ciągłej nauki, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Pomagamy w uświadomieniu sobie swojego potencjału, w doskonaleniu umiejętności i poszerzaniu wiedzy biznesowej oraz dbamy o to, aby każdy mógł poprowadzić swoją karierę zawodową w zadowalający sposób. Zawsze szukamy ambitnych kandydatów, którzy pomogą nam w rozwoju i doskonaleniu naszych usług. Jeśli szukasz wolności, wsparcia i możliwości szkoleń, aby przenieść swoją osobowość do pracy i swoje unikalne doświadczenia do życia, to mamy dla Ciebie pracę.

Buduj kariery innych
Zyskaj wsparcie w dążeniu do swoich celów


Firma Grafton jest dumna z bycia częścią globalnej rodziny Gi Group. Nasz zespół składa się z zaangażowanych, ambitnych i zorientowanych na cel osób, które wykorzystują swojego ducha przedsiębiorczości, aby pomóc ludziom i organizacjom wykonać właściwy ruch na rynku profesjonalnych usług rekrutacyjnych.

Być częścią zespołu

Dołącz do Grafton, a staniesz się częścią firmy, która traktuje kandydatów i potencjalnych nowych pracodawców z pełną otwartością i szacunkiem. Tutaj wykorzystujemy naszą wiedzę, doświadczenie i pomysły, dzieląc się nimi między sobą. Każdy członek naszego zespołu uosabia to, co nazywamy „duchem Grafton”. Definiuje go nasza lojalność wobec siebie nawzajem oraz sposób, w jaki myślimy, pracujemy i promujemy poczucie przynależności. To właśnie sprawia, że nasza praca jest przyjemna i skłania nas do podejmowania dodatkowych działań. Jeśli wniesiesz swoją pasję do rekrutacji, talent i pomysły, zapewnimy Ci udaną karierę z nami.

Znajduj talenty innych
Realizuj własne ambicje

Chcemy pomagać ludziom w rozwoju. Wiara w jednostkę to sedno wszystkiego, czego uczymy i co robimy. Naszym celem jest zwiększenie poziomu zaangażowania pracowników poprzez poprawę ich dobrostanu i pasji do pracy – tę zmianę zaczynamy wewnętrznie, od naszego zespołu. W pełni rozumiemy – a nawet mówimy, że „to część naszego DNA” – jak ważne jest bycie częścią zgranego zespołu, który docenia swoich członków i daje im poczucie bezpieczeństwa.

W zespole Grafton Thomas dbamy o to, by każdy czuł, że jest jego ważną częścią. Doceniamy naszych pracowników, zachęcamy do innowacyjnego myślenia i samodzielnego działania. Dołączając do nas możesz być pewien, że Twoja praca zostanie dostrzeżona. Zdobywanie wiedzy i rozwój są nas wartością, dlatego zapewniamy odpowiednią równowagę pomiędzy autonomią, wsparciem ze strony organizacji i szkoleniami. Nikt z nas nie jest tak mądry, jak my wszyscy razem.