Kariera - Twoje korzyści z bycia jednym z nas
Atuty bycia częścią
naszego zespołu.

W Gi Group Holding zmieniamy życie innych. #changelives

Jesteśmy globalną Grupą, której misją jest czynienie rynku pracy przyjemniejszym i bardziej zrównoważonym. dla wszystkich jego uczestników.

ako firma skoncentrowana na człowieku, zabierzemy Cię w podróż, w której wykorzystasz swoje doświadczenie i umiejętności, aby zmienić życie ludzi, zaczynając od własnego.

Chcemy obdażyć Cię zaufaniem, dzięki któremu, będziesz w stanie okrywać swoje ambicje i zawodową ścieżkę, która Cię uszczęśliwi i da poczucie celu.

Czego jeszcze możesz oczekiwać od Gi Group Holding?

Różnorodność ofert pracy na początek podróży zawodowej

Przygotuj się na zmianę przyszłości rynku pracy i odmień swoje życie.
Rozpocznij drogę zawodową wśród naszych globalnych marek, w kraju swojego pochodzenia lub za granicą.

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami pracy →

Kwestionariusz samooceny (self-assessment) jako wyzwanie podczas procesu aplikowania na oferty pracy

Przesyłając swoją aplikację, możesz przyjrzeć się sobie pod kątem sześciu kompetencji: ciągłego uczenia się, przywództwa, współpracy, nastawia na zmiany, orientacji na wyniki i tworzenia rozwiązań. Dzięki kwestionariuszowi samorozwoju "Change Lives" jesteś w stanie lepiej rozpoznać swój talent, wzmacniając go dzięki ośmiotygodniowym wskazówkom smart-coachingowym, które od nas otrzymasz.

Nie jest to obowiązkowy krok w aplikacji, to narzędzie zaprojektowane z troską i pasją, aby zapewnić Ci niezapomniane wrażenia i dać możliwość spojrzenia we własny potencjał.

Wypełnienie kwestionariusza samooceny (self-assessment) trwa około 20 minut.

Cyfrowe wdrożenie wstępne i onboarding

W trakcie dołączania do Gi Group Holding zaproponujemy Ci ustrukturyzowane i przyjazne wdrożenie (pre-boarding, onboarding). Swoją podróż rozpoczniesz od kursu e-learningowego na temat naszej Grupy. W kolejnych krokach spotkasz się ze strategicznymi interesariuszami podczas dwudniowego, wciągającego i zabawnego doświadczenia, aby dowiedzieć się wszystkiego co potrzebujesz, odkrywając nasze wewnętrzne role i linie biznesowe na poziomie lokalnym i globalnym

Możliwość ciągłego uczenia się

Wykorzystanie pełnego potencjału każdej i każdego z nas jest jednym z naszych priorytetów. Dlatego też, dołączając do naszej Grupy, otrzymasz dostęp do globalnych katalogów szkoleniowych, które będą wspierać Cię przy rozwijaniu Twoich umiejętności, dając dostęp do nauki za pośrednictwem platformy cyfrowej, i odbycia wielu szkoleń w miejscu pracy.

Nasz Global Learning HUB zapewnia programy edukacyjne, wskazówki i dostęp do społeczności praktyków, umożliwiając rozwój umiejętności za pośrednictwem blended learning (hybrydowych formatów rozwoju, jak praca samodzielna, praca w grupie - w wydaniu online oraz offline). Angażujące, interaktywne i krótkie treści są dostępne na naszej platformie e-learningowej w dowolnym momencie, tak samo jak szkolenia prowadzone przez trenerów w czasie rzeczywistym.

W 2022 r. nasi pracownicy wzięli udział w około 170 000 godzin szkoleniowych, w tym ponad 20 godzin szkoleniowych deykowanych było dla każdej osoby - od umiejętności miękkich po szkolenia zawodowe, takie jak programy przywództwa dla nowych menedżerów, Women in Leadership, Sales Masterclasses i wiele innych.

Plany rozwoju pomagające w rozwoju

Organizujemy wiele inicjatyw, które pomagają rozwijać kluczowe kompetencje związane z daną rolą u i lokalnym rynkiem. Budujemy plany rozwoju, które pomogą Ci się rozwijać i realizować cele. Jednocześnie zachęcamy do podejmowania inicjatyw związanych z samorozwojem:

  • Coaching indywidualny: aby wzmocnić rozwój osobisty w świecie zawodowym
  • Coaching zespołowy: aby wspierać ducha zespołu i współpracę
  • Parents@Work: aby wspierać rodziców w godzeniu życia zawodowego i domowego.
  • Międzynarodowy Coaching Grupowy: aby pomóc Ci poczuć i sprawnie poruszać się w międzynarodowym środowisku.
Wzmocnienie wydajności, kultura ciągłej informacji zwrotnej

Metodologia zarządzania wydajnością jest stosowana w całej naszej firmie w celu wspierania rozwoju zawodowego. Dzięki temu modelowi zapewniamy informacje zwrotne, coaching i wyznaczamy cele zawodowe.

Mobilność wewnętrzna: Możliwości pracy, które pomogą Ci w rozwoju zawodowej drogi

Każdego roku zapewniamy setki globalnych ofert pracy w ramach struktur wewnętrznych, oferując elastyczne i zróżnicowane ścieżki zawodowe, które pozwalają realizować pasje i zainteresowania. Będziesz mieć możliwość rozwoju w pionie, w ramach tego samego obszaru biznesowego, lub w poziomie, mając dostęp do innej ścieżki zawodowej, odpowiadając na przyszłe potrzeby biznesowe i planowanie sukcesji.

Zobacz filmy z udziałem naszych Ambasadorów →

Sprawiedliwe wynagrodzenie

Nasza filozofia wynagradzania ma na celu opracowanie pakietu całkowitego wynagrodzenia, który spełni oczekiwania osób obecnie lub potencjalnie z nami współpracujących.

Polityka wynagrodzeń w naszej firmie opiera się na wspólnych zasadach wynagradzania: zapewnieniu wewnętrznej sprawiedliwości i zewnętrznej konkurencyjności, uznaniu i nagradzaniu wyników, przyjęciu jasnego i przejrzystego zarządzania strategią wynagrodzeń oraz dostosowaniu wynagrodzeń do osiągnięcia celów finansowych firmy.

Zobowiązujemy się do zapewnienia sprawiedliwego i kompleksowego pakietu całkowitego wynagrodzenia, aby mieć pewność, że wartość i wysiłki pracowników są dobrze wynagradzane, równoważąc szereg składników wynagrodzenia, zarówno materialnych, jak i niematerialnych;

  • Wynagrodzenie pieniężne: uczciwe wynagrodzenie podstawowe, krótkoterminowe wynagrodzenie motywacyjne, długoterminowe wynagrodzenie motywacyjne, premia uznaniowa, udział w zysku.
  • Świadczenia: plan opieki społecznej, opieka zdrowotna, plan emerytalny, plan oszczędnościowy, ubezpieczenie na życie/od niezdolności do pracy, świadczenia dodatkowe.
  • Równowaga między pracą a życiem prywatnym: dodatkowy płatny czas wolny, programy uznaniowe, inteligentna praca, placówka opieki nad dziećmi.
Wciągające doświadczenie pracownika

Możesz dokonywać u nas prawdziwej zmiany.

Słuchamy opinii i punktów widzenia pracowników, aby móc ulepszać naszą kulturę i wartości, dopasowując je do potrzeb zespołów i firmy.

Będziesz mieć możliwość brania udziału w wewnętrznych inicjatywach zaangażowania, wydarzeniach, konkursach, ankietach oraz aplikować do naszego Programu Ambasadorów, aby reprezentować Grupę w kluczowych inicjatywach wewnętrznych, korzystając z programów edukacyjnych i dedykowanych działań rozwojowych.

Rozpocznij swoją podróż jako Life Changerka lub “Life Changer”. Poszukujemy utalentowanych i proaktywnych osób, które dołączą do naszych globalnych zespołów na całym świecie.

Energy Matrix Results

Energy Matrix to przeprowadzane raz na dwa lata badanie dedykowane wszystkim pracownikom Grupy, pozwalające ocenić poziom energii w organizacji za pomocą wskaźników takich jak poziom dobrego samopoczucia i zaangażowania oraz ogólny poziom zaufania do firmy.

Dzięki temu badaniu każdy z nas może przyczynić się do poprawy i rozwoju firmowej rzeczywistości.

Oto niektóre wyniki najnowszego badania Global Energy Matrix 2022.

icon-impact-on-changing@2x-qd9g7ugs7bhjh4gepzitf418vw46x1py0kmk6mdsoo.png

Nasz wpływ na
zmianę życia

Nasza kultura i wartości
Głos naszych Ambasadorów

icon-perks@2x-qd9g7ugs7bhjh4gepzitf418vw46x1py0kmk6mdsey.png

Atuty bycia
wśród nas

icon-change-your-life@2x-qd9g7ugs7bhjh4gepzitf418vw46x1py0kmk6mdsoy.png

Zobacz wszystkie
oferty pracy

Dostęp do lokalnych i
multibarnadowych ofert pracy