Nauka i rozwój

Testy Thomas są stosowane w Polsce od 1994 roku. Wyłącznym dostawcą rozwiązań Thomas International w Polsce jest Grafton Recruitment należący Gi Group Holding. Część naszego Zespołu zajmuje się dystrybucją testów niemal od początku!

Warsztaty:

Prowadzimy warsztaty akredytacyjne Thomas, a także szereg warsztatów rozwojowych dedykowanych dla menadżerów, handlowców, trenerów, coachów i specjalistów HR.

  1. Warsztaty certyfikujące Thomas International.
  2. Warsztaty rozwojowe – sprzedaż, zarządzanie, coaching, Train the Trainer.
  3. Testy Thomas International – Masterclass.

Akredytacje Thomas International

Korzyści dla ciebie:

  • Solidna porcja wiedzy i praktyki dotyczącej wybranego obszaru akredytacji – analizy behawioralnej, zdolności poznawczych, osobowości i potencjału, lub inteligencji emocjonalnej.
  • Międzynarodowy, imienny certyfikat Thomas – przyznawany bezterminowo, honorowany na całym świecie
  • Dodatkowe kompetencje przydatne w rekrutacji, prowadzeniu i tworzeniu programów rozwojowych, onboardingu, outplacemencie, coachingu, konsultingu.

Co zyska organizacja:

  • Będziesz miał głębszy wgląd w predyspozycje pracownika, dzięki czemu efektywniej zarządzisz jego rozwojem, co poprawi wynik Twojej firmy;
  • Zdecydowanie usprawnisz proces rekrutacji i onboardingu nowo zatrudnionych pracowników, dzięki czemu zapobiegniesz konfliktom i obniżysz wskaźniki rotacji;
  • Zwiększysz zaangażowanie pracowników dopasowując skalę wyzwań do możliwości, budując synergię w zespołach, dając im możliwości rozwoju i pokazania swoich mocnych stron;
  • Odnajdziesz i zatrzymasz osoby o szczególnych talentach.

Nasza dbałość o jakość i spójność

Dbamy o zapewnianie trwałego wpływu na każdą osobę i organizację, z którą współpracujemy zarówno w przypadku jednodniowego szkolenia, jak i globalnych programów szkoleń dla tysięcy osób.

Realizujemy programy różnej skali terminowo, z dbałością o wysoką jakość i z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań w zakresie przygotowywania i prowadzenia szkoleń.

Dowiedz się więcej:

https://testythomas.pl/

Poznaj inne marki

Post thumbnail
Rekrutacja w obszarze IT. Polegaj na naszym doświadczeniu, aby znaleźć odpowiednią osobę, zdolną odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy w zakresie technologii i innowacji.
Post thumbnail
Rekrutacje specjalistów. Od ponad 30 lat Grafton Recruitment świadczy usługi rekrutacyjne, zarządzania talentami i różnorodne rozwiązania dla klientów w całej Europie.
Post thumbnail
Dzięki naszym usługom rekrutacji pracowników tymczasowych i stałych sprawiamy, że cały proces – od poszukiwania pracy, poprzez pozyskiwanie kandydatów, aż po zarządzanie personelem – staje się łatwy i przyjazny zarówno dla firm, jak i poszczególnych osób.
Post thumbnail
Wyser działa na globalnym rynku w obszarze wyszukiwania i doboru menedżerów, mając na celu zmianę życia ludzi i wspieranie organizacji w rozwoju ich biznesu.