Gi Group Holding - ze swoimi markami Grafton Recruitment i Wyser - staje się numerem jeden wśród firm zajmujących się rekrutacją stałą w Polsce

W rankingu największych firm HR w Polsce przygotowanym przez Polskie Forum HR Gi Group Holding zajął pierwsze miejsce pod względem wolumenu rekrutacji stałych, czwarte w obszarze rekrutacji pracowników tymczasowych oraz ósmym w usłudze outsourcingu. W zestawieniu dotyczącym I kwartału 2024 roku Gi Group Holding plasuje się jednocześnie na czwartym miejscu w pod względem obrotów.

W rankingu PFHR dotyczącym I kwartału br. Gi Group Holding uplasował się na pierwszym miejscu pod względem rekrutacji stałych, przesuwając się z drugiego, które zajmował w ubiegłym roku. Jednocześnie utrzymał pozycje w obszarze rekrutacji tymczasowych (czwarte miejsce) i outsourcingu (ósme) oraz obrotów całkowitych (czwarte).

Zestawienie uwzględnia wyniki spółek holdingu: Gi Group Poland S.A. specjalizującej się w rekrutacji pracowników niższego szczebla, Grafton Recruitment pozyskującej specjalistów i managerów oraz Wyser, który rekrutuje na najwyższe stanowiska managerskie. Spółki holdingu działają niezależnie, wykorzystując jednocześnie synergię i kompleksowo obsługując wszystkie segmenty rynku.

Wysokie miejsce w tegorocznym rankingu wynika z konsekwentnie budowanej strategii rozwoju holdingu, oraz przejęcia europejskiego oddziału agencji doradztwa personalnego Kelly Services w jedenastu krajach, w tym w Polsce.

Stać się numerem jeden wśród firm zajmujących się rekrutacją stałą w Polsce to dla nas niesamowity kamień milowy. Niedawne przejęcie Kelly Services wyniosło Gi Group Holding – wraz z jego markami Grafton i Wyser – na czołową pozycję w zakresie rekrutacji stałych i jest kolejnym ważnym krokiem w rozwoju naszej działalności. To osiągnięcie i rosnąca skala aktywności nie jest jednak celem samym w sobie. Jest narzędziem w realizacji naszej misji rozwijania polskiego rynku pracy, wspierania firm w budowaniu efektywnej polityki zatrudnienia oraz pomagania Polakom w znalezieniu satysfakcjonującej pracy i rozwoju zawodowym – mówi Marcos Segador Arrebola, dyrektor zarządzający Gi Group Holding w Polsce.

Gi Group Holding nadal będzie koncentrować się na specjalizacji i dywersyfikacji rozwiązań, rozwijając usługi doradztwa, rekrutacji i zatrudnienia w zakresie pracy tymczasowej i stałej pracowników wszystkich szczebli oraz outsourcingu. Priorytetem holdingu jest promowanie międzynarodowych standardów, wysokiej jakości usług i modeli biznesowych w zakresie zatrudnienia.

***

Ranking Polskiego Forum HR (PFHR)

Ranking największych firm HR za I kwartał 2024 roku został przygotowany przez Polskie Forum HR – najsilniejszą i najbardziej reprezentatywną organizację firm HR w Polsce. Uwzględnia wyniki 31 podmiotów zrzeszonych w tej organizacji. Dane dotyczą łącznie 72 spółek, gdyż podmiotem zrzeszonym może być grupa kapitałowa.

Gi Group Holding

Gi Group Holding to międzynarodowa agencja pracy należąca do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych. Jest obecna w 37 krajach w Europie, Azji, Afryce i Amerykach. W Polsce działa od 2007 roku, zapewniając kompleksowe usługi doradztwa w obszarze HR, optymalizacji zatrudnienia oraz rekrutacji pracowników wszystkich szczebli w ramach marek: Gi Group (rekrutacja oraz zatrudnienie stałe i czasowe pracowników niższego szczebla, outsourcing), Grafton Recruitment (rekrutacja specjalistów oraz na stanowiska kierownicze), Wyser (rekrutacja managerów wyższego i średniego szczebla) oraz Thomas International (narzędzia psychometryczne wspierające rekrutację i rozwój). Więcejwww.gigroupholding.com/polska

 

KONTAKT DLA MEDIÓW

Dorota Zawadzka

Communications Manager, rzecznik prasowy Gi Group Holding w Polsce

E: dorota.zawadzka@gigroup.com

M:+ 48 724 870 909

Share this news

Dowiedz się więcej