Gi Group Holding w czołówce rankingu firm HR w Polsce.

Gi Group Holding zajął czwarte miejsce pod względem obrotów w rankingu największych firm HR w Polsce, przygotowanym przez Polskie Forum HR. W zestawieniu dotyczącym I kwartału 2023 roku Gi Group Holding plasuje się na drugim miejscu w obszarze rekrutacji pracowników stałych, czwartym w rekrutacji pracowników tymczasowych, w outsourcingu – ósmym.

Dotychczasowe rankingi Polskiego Forum HR (FHR) prezentowały osobno spółki Gi Group Holding – Gi Group Poland S.A., Grafton Recruitment oraz Wyser. Od tego roku zestawienie uwzględnia przychody całej grupy kapitałowej. W I kwartale 2023 roku holding plasuje się na wysokim, drugim miejscu w obszarze rekrutacji pracowników stałych, czwartym w rekrutacji pracowników tymczasowych, outsourcingu – ósmym.

Choć nasze spółki – Gi Group, Grafton Recruitment i Wyser – działają niezależnie, tworzymy jedną organizację, wykorzystując ich synergię i potencjał. Kompleksowo obsługujemy wszystkie segmenty rynku rekrutacji i zatrudnienia, od kadry niższego szczebla, przez specjalistów, po najwyższe stanowiska managerskie. Konsekwentnie budujemy naszą pozycję na rynku usług HR, odpowiadając na potrzeby oraz oczekiwania pracowników i firm, dbając jednocześnie o najwyższe standardy – komentuje Marcos Segador Arrebola – Dyrektor Zarządzający Gi Group Holding w Polsce.

Gi Group Holding planuje nadal koncentrować się na specjalizacji i dywersyfikacji rozwiązań, rozwijając usługi doradztwa, rekrutacji i zatrudnienia w obszarze pracy tymczasowej i stałej pracowników wszystkich szczebli. Priorytetem firmy jest promowanie międzynarodowych standardów, wysokiej jakości usług, profesjonalnych modeli biznesowych w zakresie zatrudnienia. Bardzo ważnym elementem aktywności pozostaną działania budujące rynek pracy podejmowane w ramach PFHR, Konfederacji Lewiatan oraz Federacji Przedsiębiorców Polskich, których firma jest członkiem.

– Cieszy nas wysokie miejsce w rankingu PFHR, potwierdza silną pozycję na rynku. Jednak sama wielkość i skala działalności nie są celem samym w sobie. Są środkiem do realizacji naszej misji, którą jest przyczynianie się do ewolucji rynku pracy w Polsce. Wspieramy firmy w osiąganiu ich celów biznesowych i jednocześnie pomagamy Polakom w znalezieniu satysfakcjonującej pracy i rozwoju zawodowym. Ze względu na specyfikę naszej działalności ważnym elementem są i pozostaną dla nas ludzie – pracownicy, klienci, kandydaci, partnerzy. W naszym DNA jest troska o ludzi, ich zawodową przyszłość  – podsumował Marcos Segador Arrebola, dyrektor zarządzający Gi Group Holding w Polsce.

Ranking Polskiego Forum HR (PFHR)

Ranking największych firm HR za I kwartał 2023 roku został przygotowany przez Polskie Forum HR – najsilniejszą i najbardziej reprezentatywną organizację firm HR w Polsce. Uwzględnia wyniki 29 podmiotów zrzeszonych w tej organizacji. Dane dotyczą łącznie 68 spółek, gdyż podmiotem zrzeszonym może być grupa kapitałowa.

Gi Group Holding

Gi Group Holding to międzynarodowa agencja pracy należąca do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych. Jest obecna w 57 krajach – z czego w 30 bezpośrednio – w Europie, Azji, Afryce i Amerykach. W Polsce działa od 2007 roku, zapewniając kompleksowe usługi doradztwa w obszarze HR, optymalizacji zatrudnienia oraz rekrutacji pracowników wszystkich szczebli w ramach marek: Gi Group (rekrutacja oraz zatrudnienie stałe i czasowe pracowników niższego szczebla, outsourcing), Grafton Recruitment (rekrutacja specjalistów oraz na stanowiska kierownicze), Wyser (rekrutacja managerów wyższego i średniego szczebla) oraz Thomas International (narzędzia psychometryczne wspierające rekrutację i rozwój). Więcejwww.gigroupholding.com/polska

KONTAKT DLA MEDIÓW

Dorota Zawadzka

Communications Manager, rzecznik prasowy Gi Group Holding w Polsce

E: dorota.zawadzka@gigroup.com M: +48 692 186 083

Share this news

Dowiedz się więcej