Anna Iwanicz nową Partnerką w Wyser

Anna Iwanicz objęła we wrześniu br. stanowisko Partner Digital & E-Commerce Practice w Wyser, międzynarodowej firmie świadczącej usługi doradztwa i rekrutacji managerów wyższego i najwyższego szczebla. Odpowiada za projekty rekrutacyjne na stanowiska eksperckie i kierownicze, w tym najwyższej kadry zarządzającej C-Level dla spółek z sektora technologicznego, retail oraz dóbr konsumpcyjnych.

– Jako zespół wierzymy w moc długofalowych relacji. Patrzymy na rynek z dwóch perspektyw: firm i kadry managerskiej. Jestem przekonany, że doświadczenie Anny i jej profesjonalizm przyczynią się do dalszego rozwoju Wyser w Polsce. Nasza nowa Partnerka wnosi do firmy imponujące doświadczenie w obszarze rekrutacji, zwłaszcza w kontekście ról sprzedażowych, marketingowych i operacyjnych w handlu internetowym. Wieloletnia praktyka zarówno w firmach rekrutacyjnych, jak i wewnętrznych działach HR zapewnia jej wszechstronne zrozumienie potrzeb biznesu – mówi Paweł Prociak, Dyrektor Zarządzający w Wyser.

Anna Iwanicz dołącza do zespołu doświadczonych konsultantów mających szeroką, specjalistyczną wiedzę i dużą znajomość rynku. Wspierają firmy w analizie ich potrzeb w obszarze HR i przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych, dopasowując profil kandydatów do specyfiki organizacji. Managerom Wyser zapewnia profesjonalne doradztwo nie tylko podczas procesu rekrutacyjnego, ale również w konsekwentnym budowaniu ścieżki zawodowej.

Nowa partnerka Wyser jest związana z rynkiem usług HR od 2011 roku. Posiada doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na kluczowe i strategiczne  stanowiska w obszarze digital oraz e-commerce, w tym w budowaniu od podstaw i skalowaniu spółek technologicznych. Pracowała zarówno po stronie wiodących międzynarodowych firm rekrutacyjnych, takich jak Hays i Michael Page, jak i w wewnętrznych zespołach Talent Acquistion Shopee czy Capco. Dzięki połączeniu tych doświadczeń doskonale rozumie potrzeby biznesu oraz strategię HR, co przekłada się na efektywne doradztwo w zakresie dopasowania kandydata zarówno do roli, jak i kultury organizacyjnej firmy.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej (Zarządzanie zasobami ludzkimi) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (Ekonomia).

Wyser jest należącą do Gi Group Holding firmą rekrutacyjną o globalnym zasięgu, działającą w 12 krajach. Zespół doświadczonych konsultantów specjalizuje się w doradztwie i rekrutacjach na stanowiska kierownicze wyższego szczebla (Executive Search) oraz managerskie (Managerial Recruitmnet). Wspiera organizacje w analizie ich potrzeb w obszarze HR, dopasowując profil rekrutowanych kandydatów do oczekiwań i potrzeb. Zapewnia doradztwo i wsparcie w konsekwentnym budowaniu ścieżki zawodowej managerów. Więcej na stronie: https://pl.wyser-search.com/

 ***

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Dorota Zawadzka, Communications Manager, rzecznik prasowy Gi Group Holding w Polsce

e-mail: dorota.zawadzka@gigroup.com, tel. + 48 724 870 909

Share this news

Dowiedz się więcej