Agnieszka Wiśniewska-Pulikowska nową Dyrektor Handlową Gi Group Poland S.A.

Agnieszka Wiśniewska-Pulikowska objęła w czerwcu br. stanowisko Dyrektor Handlowej Gi Group Poland S.A., wiodącej w Polsce spółce branży rekrutacji i zatrudnienia pracowników stałych i tymczasowych niższego szczebla oraz doradztwa w obszarze HR. Zarządza zespołem sprzedaży działającym w pięciu regionach Polski. Odpowiada za budowanie strategii handlowej, rozwijanie relacji biznesowych, negocjowanie warunków współpracy z klientami.

Dołączenie Agnieszki do naszego zespołu przypada na szczególny okres niepewności gospodarczej i licznych wyzwań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Bardzo cenna jest jej znajomość rynku pracy, doświadczenie w zakresie budowania zespołów i pozyskiwania nowych możliwości biznesowych – komentuje Anna Wesołowska, Dyrektor Zarządzająca Gi Group Poland S.A.

Agnieszka Wiśniewska-Pulikowska ma wieloletnie doświadczenie w obszarze usług HR, rekrutacji, a także budowaniu oraz zarządzaniu stacjonarnymi i rozproszonymi strukturami sprzedaży B2B oraz koordynacji programów szkoleniowych i mentoringu. Wcześniej pracowała w ManpowerGroup na stanowisku Regional Area Managera oraz w Randstand Polska jako Manager Regionalny. Początki jej kariery zawodowej są związane MPW CONSULTING, FPL, Clear Sense, pkt.pl, Ditel.

Jest absolwentką Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych Coaching Managerski na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Gi Group Poland S.A.

Gi Group Poland S.A. jest agencją pracy i doradztwa personalnego. W Polsce buduje rynek usług HR i wspiera klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi od 2007 roku. Świadczy usługi w zakresie rekrutacji, stałego i czasowego zatrudnienia pracowników niższego szczebla oraz outsourcingu. Jest częścią Gi Group Holding, międzynarodowej agencji pracy należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, która w Polsce zapewnia usługi w ramach marek: Gi Group, Grafton Recruitment (rekrutacja specjalistów oraz na stanowiska kierownicze), Wyser (rekrutacja managerów wyższego i średniego szczebla) oraz Thomas International (narzędzia psychometryczne wspierające rekrutację i rozwój). Więcej: www.gigroup.com 

KONTAKT DLA MEDIÓW

Dorota Zawadzka

Communications Manager, rzecznik prasowy Gi Group Holding w Polsce

E: dorota.zawadzka@gigroup.com M: +48 692 186 083

Share this news

Dowiedz się więcej