News - Nová mezinárodní akvizice skupiny Gi Group: Grafton Recruitment

Nová mezinárodní akvizice skupiny Gi Group: Grafton Recruitment

S potěšením oznamujeme novou mezinárodní akvizici skupiny Gi Group: Grafton Recruitment. Naše skupina, kterou založil a vede Stefano Colli-Lanzi, dokončila akvizici společnosti Grafton Recruitment, jednoho z hlavních evropských dodavatelů řešení pro trvalý nábor zaměstnanců a dočasné zaměstnávání s konsolidovaným zastoupením v České republice, Polsku, na Slovensku a v Maďarsku.
Praha, 28.9.2018

Nový milník pro posílení globální sítě Gi Group a diverzifikaci personálních služeb skupiny. První italská nadnárodní společnost působící v oblasti lidských zdrojů tak získala společnost Grafton Recruitment, která je s více než 35 lety zkušeností jedním z hlavních lídrů ve střední Evropě v oblasti vyhledávání a výběru odborníků a dočasného zaměstnávání.

Grafton Recruitment působí ve 26 pobočkách v Evropě, v roce 2017 zaměstnával více než 350 zaměstnanců a umístil 9 000 kandidátů. Transakce umožní naší skupině vlastnit 100 % kapitálu společnosti Grafton Recruitment Europe Holdings Limited, a stát se tak jedním z předních hráčů v oblasti trvalého a dočasného zaměstnávání ve strategické oblasti pro naši skupinu.

"V kontextu našich rozvojových plánů," říká Stefano Colli-Lanzi, generální ředitel společnosti Gi Group, "tato akvizice zvyšuje naši konkurenceschopnost a mezinárodní přítomnost, počínaje centrem Evropy, kde jsme již působili v oblasti dočasného zaměstnávání." Jako globální poskytovatel, kterým jsme se stali v posledních 20 letech, a v kontextu trhu, který se neustále více orientuje na kandidáty, nám zkušenosti společnosti Grafton umožňují dále posílit naše portfolio HR řešení, a tím i naši schopnost vytvářet hodnotu pro rozvoj trhu a lépe uspokojovat stále komplexnější potřeby klientů a kandidátů."

Zkušenosti společnosti Grafton Recruitment v oblasti stálého a profesionálního zaměstnávání rozšiřují nabídku hodnot a úroveň specializace a diverzifikace služeb nabízených naší skupinou po celém světě a posilují zejména služby specializovaných profilů v oblasti vyhledávání a výběru.
Skupina Blackwood Capital Group působila jako poradce pro fúze a akvizice a společnost Baker McKenzie jako právní poradce, obě pro skupinu Gi.

Share this news

Objevte více