Kariéra Náš vliv na změnu v životě
Náš vliv na
změnu v životě

Náš vliv na změnu v životě

Gi Group Holding je celosvětovou společností, jejímž posláním je změnit trh práce a zpříjemnit budoucnost práce všem zúčastněným. Skrze naše služby chceme rozvíjet povědomí o osobní a společenské hodnotě práce a měnit život k lepšímu.

Naše nabídka hodnot
pro zaměstnance

Ve společnosti Gi Group Holding #měnímeživoty.

Jelikož lidé stojí v popředí našeho zájmu, bez ohledu na to, jakou roli zastáváte, vydáte se na cestu, na které využijete své ambice, inovativní myšlení, zkušenosti a dovednosti ve snaze změnit životy lidí, včetně svého vlastního.

Máte možnost něco skutečně změnit.

Zde se seznamte s našimi hodnotami.

Hlas našich
ambasadorů značky

Vyslechněte si názory našich zaměstnanců a seznamte se s jejich kariérními zkušenostmi z naší organizace.

Pilíře naší nabídky hodnot
pro zaměstnance

Naše značky a služby v oblasti celosvětového obchodu

Gi Group Holding představuje globální ekosystém integrovaných služeb v oblasti lidských zdrojů, jehož cílem je rozvíjet trh práce vytvářením udržitelného a příjemného pracovního prostředí, které pomáhá měnit životy lidí.

Získejte více informací o našich značkách a službách v oblasti celosvětového obchodu a zjistěte, který z našich týmů by pro vás mohl být nejvhodnější.

Zaměstnání na dobu určitou a neurčitou (Temporary & Permanent Staffing)

Vytvořte silnou pracovní sílu.
Dosáhněte svých životních cílů.

V Gi Group, v naší společnosti Global Practice, která se zabývá dočasným i trvalým zaměstnáváním, nás inspirují lidé, se kterými pracujeme. Naším cílem je zpříjemnit svět práce všem účastníkům. Tohoto cíle se snažíme dosáhnout tím, že uchazečům a uchazečkám usnadňujeme hledání práce, klientům pak pomáháme rychle a efektivně dosahovat jejich obchodních cílů.

Být součástí týmu

Svět práce se neustále mění, a proto je náš tým odborníků z oboru neustále informován o aktuálním dění na trhu náboru. Přidejte se k nám a budujte dlouhodobé vztahy s našimi uchazeči a klienty z různých odvětví tím, že budete naslouchat jejich potřebám, porozumíte jejich výzvám a najdete řešení s využitím svých dovedností a odborných znalostí.

Pokud se těšíte na práci ve flexibilním, dynamickém a náročném prostředí a chcete být součástí firmy, která podporuje váš růst a životní ambice, pak jste na správném místě.

Vyhledávání a výběr středního a vyššího managementu (Search & Selection)

Utváříme cestu manažerů a firem.
Rozviňte svůj potenciál.

Ve společnosti Wyser jsme nadšeni prací, kterou děláme, protože má smysluplný dopad na životy lidí a napomáhá růstu našeho podnikání. Naším posláním je posílit postavení lidí a organizací tím, že učiníme globální svět práce udržitelnějším. Lidé jsou středobodem našeho zájmu, a proto vždy dodržujeme nejvyšší profesní a osobní etické standardy.

Být součástí týmu

Pokud začnete pracovat u společnosti Wyser, stanete se součástí rozvíjejícího se podniku, který mění životy lidí k lepšímu. Stanete se důvěryhodným partnerem a získáte příležitost pracovat po boku talentovaných kolegů a kolegyň, pomáhat firmám růst na celosvětové úrovni a měnit odvětví náboru zaměstnanců.

Cílem naší společnosti je zajistit, aby se každý zaměstnanec bez ohledu na svou pozici neustále učil. Pomůžeme vám rozvinout váš skutečný potenciál, rozšířit vaše dovednosti a obchodní znalosti a zajistit vám profesní dráhu, která vás bude skutečně naplňovat.

Stále hledáme ambiciózní uchazeče a uchazečky, kteří nám pomohou v růstu a v rozvoji našich služeb. Pokud hledáte svobodu, podporu a vzdělávání, které vám umožní uplatnit vaši osobnost a své jedinečné zkušenosti, máme tu správnou kariéru právě pro vás.

Profesionální nábor zaměstnanců (Professional Staffing)

Budujte kariéru pro druhé.
Získejte podporu pro svůj úspěch.

Společnost Grafton je hrdá na to, že je součástí ceslosvětové rodiny Gi Group. Náš tým tvoří angažovaní, ambiciózní a cílevědomí lidé, kteří využívají svého podnikatelského ducha a pomáhají lidem a organizacím učinit ten správný krok v oblasti profesionálního náboru zaměstnanců.

Být součástí týmu

Přidejte se ke společnosti Grafton a stanete se součástí firmy, která jedná s uchazeči a uchazečkami a potenciálními novými zaměstnavateli zcela otevřeně a s respektem. Zde navazujeme na naše znalosti, zkušenosti a nápady tím, že je vzájemně sdílíme.

Každý člen našeho týmu ztělesňuje to, čemu říkáme Grafton Spirit. Definuje jej naše vzájemná loajalita a způsob, jakým přemýšlíme, pracujeme a podporujeme pocit sounáležitosti. Díky tomu nás naše práce baví a nutí nás udělat něco navíc. Pokud s sebou přinesete vášeň pro nábor pracovníků, talent a nápady, zajistíme vám úspěšnou kariéru právě u nás.

Outsourcing podnikových procesů (Business Process Outsourcing)

Dejte smysl životu ostatních.
Najděte svůj smysl života.

Gi Business Process Outsourcing tvoří lidé, kteří jsou zapálení pro podnikání a svou práci. Díky spojení pracovníků, procesů a technologií nabízíme našim uchazečům i klientům vynikající služby.

Jsme lídrem v oblasti outsourcingu podnikových procesů (BPO) a outsourcingu transformace podniku (BTO). Našim zákazníkům nabízíme řešení na míru, která zvyšují produktivitu a efektivitu. Studujeme, plánujeme, řídíme a koordinujeme procesy prostřednictvím integrace osvědčených postupů a metodik s cílem zajistit přidanou hodnotu a vysokou flexibilitu.

Být součástí týmu

Každou chybu vnímáme jako příležitost, abychom se z ní poučili. Proto své zaměstnance neustále motivujeme k dalšímu rozvoji a zlepšování našich činností. Díky inovacím, skvělým nápadům a etickým postupům se naše společnost snaží pozitivně ovlivňovat celý trh.

Přidejte se k nám, pokud hledáte smysluplnou kariéru, kde můžete rozvíjet své odborné a manažerské schopnosti, chcete být součástí talentovaného týmu výkonných odborníků a pracovat v přátelském prostředí plném spolupráce.

Vzdělávání a rozvoj

Pomozte lidem rozvíjet talent.
Dosáhněte svých vlastních ambicí.

Naším životním posláním je pomáhat lidem prospívat a rozvíjet se. Koncept „Víry v jednotlivce“ je základem všeho, co hlásáme i děláme. Naším cílem je zvyšovat angažovanost zaměstnanců po celém světě, zlepšovat jejich pohodu a nadšení pro práci – to vše začíná uvnitř našeho týmu. Hluboce si uvědomujeme – a skutečně i sami říkáme, že „jde o součást naší DNA“ – jak důležité je být součástí týmu, který tvoří jeden celek a umožňuje nám cítit se bezpečně a oceňovaně.

Být součástí týmu

Ve společnosti Tack & TMI vytváříme prostředí, kde se všichni cítí vzájemně spojeni, jsou oceňováni a povzbuzováni k inovativnímu myšlení a samostatnému jednání. Přidejte se k nám a stanete se součástí podniku, kde se vám za odvedenou práci dostane opravdového uznání.

Vážíme si učení a snažíme se to vždy prokázat tím, že zajišťujeme správnou rovnováhu mezi samostatností, pečujícím prostředím a školením. Nikdo z nás není sám tak chytrý jako my všichni společně.

Nová profesní dráha a zaměstnatelnost

Rozvíjejte kariérní dráhy.
Podporujte svůj talent.

Ve společnosti INTOO, která hledá nové příležitosti pro propuštěné pracovníky po celém světě, věříme, že rozvoj profesní dráhy je tím, co v konečném důsledku pohání úspěch našeho podnikání. Na kariéru se díváme z dlouhodobého hlediska a pomáháme lidem určit, jak vypadá úspěch nyní i v budoucnu.

Víme, že pomáhat lidem najít správnou kariérní dráhu znamená rozvíjet pozitivní myšlení, posilovat sebedůvěru a dávat lidem kontrolu nad vlastními rozhodnutími. Proto věnujeme čas tomu, abychom porozuměli prioritám a kariérním aspiracím všech uchazečů a uchazeček a teprve poté jim poskytneme na míru šitou podporu v oblasti hledání nových pracovních pozic a kariérního koučinku spolu s odbornými radami, nástroji a pokyny, díky kterým se budou moci rychle vrátit ke své vybrané profesní dráze.

Být součástí týmu

Náš tým podporuje transformaci pracovní síly tím, že pomáhá kandidátům stát se nejlepší verzí sebe sama a poskytuje jim dovednosti, které jsou nezbytné pro jejich zaměstnatelnost.

Přidejte se k nám a budete moci opravdu něco změnit tím, že budete navrhovat a poskytovat vysoce kvalitní řešení na míru pro vedoucí pracovníky, manažery a zaměstnance, která pomohou zlepšit jejich výkonnost a kariéru. Společně můžeme zaměstnancům ukázat, jak převzít odpovědnost za svůj rozvoj, a vytvořit silnou pracovní sílu, která bude připravena na budoucnost.

Automatizovaná platforma pro inzerci pracovních míst

Jeden tým, jeden cíl:
pomáhat lidem najít ideální práci.

Svět se mění a s ním i způsob, jakým lidé hledají práci.
Pomáháme lidem najít správnou práci a zaměstnavatelům najít správné zaměstnance, snižujeme ekonomickou nejistotu „modrých límečků“ po celém světě a díky výkonné automatizaci a umělé inteligenci propojujeme kandidáty a zaměstnavatele.

Naším cílem je stát se evropským lídrem v oblasti digitálního vyhledávání pracovních míst pro modré límečky a za tímto účelem jsme vyvinuli snadno použitelný a flexibilní automatizovaný inzertní systém.

Být součástí týmu

Čtyři různé týmy pracují ve čtyřech různých oblastech na zdokonalení nástroje, jehož úkolem je změnit způsob, jakým lidé hledají novou práci. Všichni pracujeme za využití agilních metod a přístupů na bázi dat a navrhujeme naše procesy tak, aby byl celý tým efektivnější, soustředěnější a konzistentnější. Náš tým tvoří více než 60 lidí, jejichž průměrný věk je 32 let. Všichni tvrdě pracují a zároveň si užívají života. Zaměřujeme se na inovace a osobní rozvoj, a to s ohledem na stanovený cíl, kterým je skutečný dopad a pomoc najít lidem ekonomickou stabilitu.

icon-impact-on-changing@2x-qd9g7ugs7bhjh4gepzitf418vw46x1py0kmk6mdsoo.png

Náš vliv na
změnu v životě

icon-perks@2x-qd9g7ugs7bhjh4gepzitf418vw46x1py0kmk6mdsey.png

Výhody, pokud jste
jedním z nás

Vaše profesní dráha
Co říkají zaměstnanci o Gi Group Holding

 

icon-change-your-life@2x-qd9g7ugs7bhjh4gepzitf418vw46x1py0kmk6mdsoy.png

Zobrazit všechny
nabídky práce

Přístup k místním pracovním pozicím
a pozicím u více značek