Naše komplexní řešen í
v oblasti lidských zdrojů.

Naše skupina představuje globální ekosystém integrovaných služeb v oblasti lidských zdrojů. Patříme mezi přední světové společnosti poskytující služby pro rozvoj trhu práce. Působíme v oblasti zajišťování dočasných, trvalých a odborných pracovníků, vyhledávání a výběru vedoucích pracovníků, outsourcingu podnikových procesů, školení, outplacementu a řady doplňkových personálně-poradenských činností.

Patříme mezi šest největších evropských a 17 největších světových personálních agentur a jsme také globálním firemním členem Světové konfederace zaměstnanosti.

IMAGE_GIGROUP@2x-1
140.000 +

LIDÍ

3.900

TÝMU

15.000 +

SPOLEČNOSTÍ

Vyhledávání dočasných
a trvalých pracovníků

Prostřednictvím vyhledávání dočasných a trvalých pracovníků vám usnadníme cestu: od vyhledávání kandidátů až po řízení pracovních sil.

• Máme globální perspektivu a důkladnou znalost trhu práce v různých odvětvích a zemích.
• Využíváme naše odborné znalosti a nacházíme flexibilní řešení, která vám pomohou dosáhnout vašich obchodních cílů.
• Stavíme na dlouhodobých vztazích a jsme vždy na vaší straně, s komplexním lidským přístupem.
• Díky synergickému porozumění vašim potřebám i potřebám kandidátů přiřazujeme správné lidi ke správným společnostem.
• Jednáme zodpovědně, aby vaše organizace prosperovala.

Prostřednictvím vyhledávání dočasných a trvalých pracovníků vám usnadníme cestu: od vyhledávání kandidátů až po řízení pracovních sil.
• Máme globální perspektivu a důkladnou znalost trhu práce v různých odvětvích a zemích. • Využíváme naše odborné znalosti a nacházíme flexibilní řešení, která vám pomohou dosáhnout vašich obchodních cílů. • Stavíme na dlouhodobých vztazích a jsme vždy na vaší straně, s komplexním lidským přístupem. • Díky synergickému porozumění vašim potřebám i potřebám kandidátů přiřazujeme správné lidi ke správným společnostem. • Jednáme zodpovědně, aby vaše organizace prosperovala.

125.000 + LIDÍ

3.700 + TÝMU

15.000 + SPOLEČNOSTÍ

Zajištění kvalifikovaných pracovníků

Grafton je důvěryhodný partner, který pomáhá kvalifikovaným pracovníkům nalézt a využít pracovní příležitost a utvářet jejich budoucí profesní život. Společnost Grafton Recruitment je důvěryhodným a pohotovým partnerem také pro své klienty, kteří chtějí efektivně zaměstnávat ty největší experty v oboru. Jsme experty v mnoha průmyslových odvětvích, pro většinu pracovních pozic´(např. finance a účetnictví, HR, IT, inženýrství, zásobování a dodavatelský řetězec, zdravotnictví, sales a marketing a stavebnictví).

Grafton je důvěryhodný partner, který pomáhá kvalifikovaným pracovníkům nalézt a využít pracovní příležitost a utvářet jejich budoucí profesní život.
Společnost Grafton Recruitment je důvěryhodným a pohotovým partnerem také pro své klienty, kteří chtějí efektivně zaměstnávat ty největší experty v oboru. Jsme experty v mnoha průmyslových odvětvích, pro většinu pracovních pozic´(např. finance a účetnictví, HR, IT, inženýrství, zásobování a dodavatelský řetězec, zdravotnictví, sales a marketing a stavebnictví).

3
KONTINENTY

15
ZEMÍ

40+
POBOČEK

500+
ZAMĚSTNANCŮ

graft
3

KONTINENTY

15

ZEMÍ

40 +

POBOČEK

500 +

ZAMĚSTNANCŮ

onegroup4
+ 270

LIDÍ

19

ZEMÍ

Outsourcing & IT Contracting

Gi BPO je lídrem v oblasti outsourcingu. Našim klientům nabízíme řešení na míru a pokročilé služby pro zvýšení produktivity, efektivity, flexibility a konkurenceschopnosti. Lidé, procesy a technologie. To jsou základy know-how pokročilého outsourcingu Gi BPO.

Gi BPO působí v těchto zemích: Argentina, Brazílie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Itálie, Kolumbie, Litva, Španělsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko a Srbsko.
Gi BPO je lídrem v oblasti outsourcingu. Našim klientům nabízíme řešení na míru a pokročilé služby pro zvýšení produktivity, efektivity, flexibility a konkurenceschopnosti.
Lidé, procesy a technologie. To jsou základy know-how pokročilého outsourcingu Gi BPO.

Gi BPO působí v těchto zemích: Argentina, Brazílie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Itálie, Kolumbie, Litva, Španělsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko a Srbsko.

14+
ZEMÍ