Více než jen PRÁCE.

Klienti Společnosti

Naše služby

Společnost Gi Group vám usnadní hledání zaměstnanců na dobu určitou i na dobu neurčitou, a to od vyhledávání kandidátů až po řízení pracovních sil management.

Víme, co pro vás znamená jednoduchost: úspora času, úsilí a ekonomických zdrojů. Spolupracujeme s vámi, abychom efektivně, proaktivně a okamžitě reagovali na vaše personální potřeby.

Grafton je důvěryhodný partner, který pomáhá kvalifikovaným pracovníkům nalézt a využít pracovní příležitost a utvářet jejich budoucí profesní život.Společnost Grafton Recruitment je důvěryhodným a pohotovým partnerem také pro své klienty, kteří chtějí efektivně zaměstnávat ty největší experty v oboru.

Jsme experty v mnoha průmyslových odvětvích, pro většinu pracovních pozic´(např. finance a účetnictví, HR, IT, inženýrství, zásobování a dodavatelský řetězec, zdravotnictví, sales a marketing a stavebnictví).

Gi BPO je lídrem v oblasti outsourcingu. Našim klientům nabízíme řešení na míru a pokročilé služby pro zvýšení produktivity, efektivity, flexibility a konkurenceschopnosti. Lidé, procesy a technologie. To jsou základy know-how pokročilého outsourcingu Gi BPO.

Gi BPO působí v těchto zemích: Argentina, Brazílie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Itálie, Kolumbie, Litva, Španělsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko a Srbsko.

Nejnovější zprávy

Responsability-icon-svg

CSR

Pochopení toho, jak hluboký dopad má naše práce na společnost, nám zaručuje, že se na trhu práce chováme zodpovědně.


Group-16@2x

O nás

Náš globální ekosystém integrovaných služeb v oblasti lidských zdrojů je navržen tak, aby rozvíjel trh práce díky vytváření udržitelných sociálních a ekonomických hodnot, budování příjemného pracovního prostředí a měnění životů lidí.

Partnerství