Jedna Skupina - Zajištění kvalifikovaných pracovníků

Zajištění
kvalifikovaných pracovníků

Grafton je důvěryhodný partner, který pomáhá kvalifikovaným pracovníkům nalézt a využít pracovní příležitost a utvářet jejich budoucí profesní život. Společnost Grafton Recruitment je důvěryhodným a pohotovým partnerem také pro své klienty, kteří chtějí efektivně zaměstnávat ty největší experty v oboru. Již více než 30 let poskytujeme služby v oblasti náboru, rozvoje talentů a personálních řešení pro naše zákazníky po celé Evropě.

Jsme odborníky v mnoha průmyslových odvětvích, pro většinu pracovních pozice, a to včetně:

  •  IT a nové technologie
  •  Telekomunikace
  • Finance a účetnictví
  •  Lidské zdroje
  •  Právní a administrativní služby
  • Bankovnictví a finanční služby
  • Zákaznický servis
  • Strojírenství a výroba
  • Stavebnictví
  •  Sales a marketing
  • Logistika a nákup
  •  Hledání práce pro absolventy

Náš přístup

Náš tým

Máme bezkonkurenční odborné znalosti v oblasti náboru kvalifikovaných pracovníků, a to na dobu na dobu neurčitou i na dočasné přidělení. Vybudovali jsme si hlubokou znalost trhů, kde působíme, a oblasti rozvoje talentů, které na každém z nich existují.

Naši lidé instinktivně využívají svůj přehled v oboru a znalost trhu k zajištění včasného obsazení kritických volných pracovních míst a poskytují klientům ty nejkvalitnější služby. Přinášejí inovativní a na míru šitá řešení jako odpovědi na nejrůznější výzvy v oblasti talent managementu, kterým dnes podniky čelí. Naši lidé se zaměřují nejen na výsledky, ale také na vytváření dlouhodobých vztahů našimi klienty a kandidáty. Snažíme se být nejlepší tím, že poskytujeme služby nejvyšší kvality.

Naši specializovaní konzultanti se věnují práci s klienty a kandidáty v těchto oborech. Neustále hledáme způsoby, jak přidat hodnotu každé příležitosti či interakci, a to s každým členem týmu, každým kandidátem a každým klientem. Tomu říkáme #GraftonSpirit.

Naše služby

Společnost Grafton Recruitment se zabývá především náborem kvalifikovaných pracovníků, a to až po úroveň nižšího a středního managementu. A to jak na na dobu neurčitou tak i dočasné přidělení. Kromě toho poskytuje také další služby, jako je personální poradenství (tj. assessment centrum, rozvojové centrum, či outplacement).

MY nasloucháme, reagujeme, iniciujeme a plníme a VY rostete. Ať už jste individuální uchazeč o zaměstnání nebo organizace uděláme pro vás vše, a to od zkvalitnění náborového procesu až po zajištění Vašeho rozvoje.

Své nadšení, ducha a hrdost prokazujeme tím, že klientům a kandidátům každý den poskytujeme profesionální služby a jsme velmi zaměřeni na zákazníka. Inovace jsou naší nedílnou hodnotou. Nevidíme hranice ani překážky – pouze příležitosti.

Využíváme naše odborné znalosti, abychom budovali dlouhodobou spolupráci s našimi klienty jako poskytovatelé prvotřídních služeb. , Klademe správné otázky a vašim odpovědím nasloucháme, abychom dosáhli společných cílů.

Core Business

Our core business manages professional staffing and recruitment solutions up to Junior Management positions. For both permanent and temporary roles. In addition, we can provide additional services such as HR Consultancy (i.e., Assessment Centre, Development Centre, Psychometric Testing, Outplacement), Managed Services (RPO, Interim HR) and FDI Consultancy.

We Listen, React, Initiate and Deliver. You Grow. Whether you are an individual candidate or an organisation, everything we do for you is founded on better communication and better partnerships, enhancing the recruitment process and ultimately delivering growth.
We demonstrate our passion, spirit and pride by delivering professional excellence and customer-centric focus to clients and candidates every single day. Innovation is our integral value. We don’t see borders or barriers – only opportunities.
We combine insight and expertise to build lasting relationships and deliver a world-class service, where asking the right questions and listening intently to the answers are the fundamentals in helping you achieve your goals.

Podívejte se na další značky

Post thumbnail
Gi BPO umožňuje IT contracting z pozice globálního lídra v oboru. Poskytuje na pokročilé služby na míru pro zvýšení produktivity, efektivity a konkurenceschopnosti.
Post thumbnail
Prostřednictvím našich služeb v oblasti vyhledávání dočasných a trvalých pracovníků usnadňujeme a zpříjemňujeme firmám a lidem jejich cestu: od hledání zaměstnání přes vyhledávání kandidátů až po řízení pracovních sil.