Výhody toho, že jste
jedním z nás

Náš vliv na změnu života

Staňte se součástí globální společnosti v oblasti lidských zdrojů, kde můžete pozitivně ovlivnit svou kariéru a rozhodnout se, jakým směrem se bude ubírat.
„Dávat a získávat“ je důležitou devizou v rámci hodnot, které nabízíme našim zaměstnancům. Ve společnosti Gi Group Holding máte VLIV na životy druhých a existuje mnoho VÝHOD, které to může přinést na vaší profesní cestě.

Život Ve Společnosti Gi Group Holding

Představte si svůj další krok. Postaráme se o to, abyste se rozvíjeli.

Ve společnosti Gi Group Holding využíváme své nadšení, zkušenosti a technické dovednosti k tomu, abychom pomáhali měnit životy a činit svět práce lepším místem. Jsme tým, který je hrdý na to, že se může podělit o své odborné i osobní znalosti a podpořit tak růst svých kolegů.
Zde je popis toho, co můžete očekávat, když se připojíte k naší společnosti a stanete se člověkem, který mění životy.

Vřelé přivítání

Postaráme se o to, abyste se cítili jako součást týmu, a to prostřednictvím strukturovaného a vstřícného předvstupního a vstupního školení. Svou cestu začnete e-learningovým kurzem o naší skupině. Setkáte se se strategickými partnery, dozvíte se o nás vše potřebné a objevíte naše interní funkce a postupy na místní i globální úrovni.

Možnosti vzdělávání a rozvoje

Uvědomujeme si, že naplnění vašeho potenciálu je jednou z našich priorit. Proto když se připojíte k naší skupině, budete mít přístup ke globálním katalogům školení, abyste si rozšířili své dovednosti, získáte příležitosti k neustálému vzdělávání prostřednictvím digitální platformy a absolvujete spoustu školení na pracovišti. Máme mnoho iniciativ, které vám pomohou rozvíjet klíčové kompetence požadované ve vaší roli a na místním trhu, a vytváříme plány rozvoje, jež vám pomohou růst a plnit také cíle organizace. Zároveň podporujeme iniciativy zaměřené na seberozvoj.

Zvyšování výkonnosti

ROAD, platforma pro řízení výkonnosti, se používá v celém našem podniku a pomáhá podporovat profesní rozvoj našich zaměstnanců. Prostřednictvím tohoto modelu poskytujeme zpětnou vazbu, stanovujeme kariérní cíle a podporujeme kulturu neustálého vzdělávání a růstu.

Vzrušující kariérní cesty

Nabízíme flexibilní a rozmanité kariérní cesty, které vám umožní věnovat se svým vášním a zájmům. Budete mít možnost postoupit z jakékoli pozice a růst vertikálně, v rámci stejné oblasti podnikání, nebo horizontálně – prozkoumávat jiné kariérní cesty, řešit budoucí obchodní potřeby a plánovat obsazení pracovních pozic.

Odměňující zkušenost

Naši talentovaní a nadšení zaměstnanci mění životy lidí každý den. Proto jsme zavedli spravedlivý a konkurenceschopný program odměňování, abychom se ujistili, že je za jejich přínos odměníme a změníme jejich životy k lepšímu.

Naše Globální Postupy

Společnost Gi Group Holding je globálním ekosystémem integrovaných služeb v oblasti lidských zdrojů, jehož cílem je rozvíjet trh práce díky vytváření udržitelného a příjemného pracovního prostředí, které pomáhá měnit životy lidí.
Vyvinuli jsme různé globální postupy, jež podporují potřeby každého klienta.
Objevte více informací o našich globálních postupech a zjistěte, kam v našem týmu patříte.

Your Choices

Vytvářejte silnou pracovní sílu.
Dosáhněte svých životních cílů.

Ve skupině Gi Group se v oblasti globálních postupů pro vyhledávání dočasných a trvalých pracovníků inspirujeme lidmi, se kterými pracujeme. Naším cílem je zpříjemnit svět práce všem a snažíme se o to tím, že kandidátům usnadňujeme hledání práce a klientům pomáháme rychle a efektivně dosahovat jejich obchodních cílů.

Buďte součástí týmu

Svět práce se neustále mění, a proto je náš tým odborníků z oboru vždy v obraze, co se děje na trhu náborů. Přidejte se k nám a vybudujte si dlouhodobé vztahy s našimi kandidáty a klienty z různých oborů tím, že budete naslouchat jejich potřebám, porozumíte jejich výzvám a najdete řešení s využitím svých dovedností a odborných znalostí. Pokud se těšíte na práci ve flexibilním, dynamickém a náročném prostředí a chcete být součástí firmy, která podpoří váš růst a životní ambice, pak toto je místo, kde byste měli být.

Budujte kariéru pro ostatní.
Získejte podporu pro svůj úspěch.

Společnost Grafton je hrdá na to, že je součástí globální rodiny Gi Group. Náš tým tvoří angažovaní, ambiciózní a cílevědomí lidé, kteří využívají svého podnikavého ducha, aby pomáhali lidem a organizacím dělat správné kroky na trhu profesionálního náboru.

Buďte součástí týmu

Přidejte se ke společnosti Grafton a stanete se součástí firmy, která jedná s kandidáty a potenciálními novými zaměstnavateli naprosto otevřeně a s respektem. Zde stavíme na našich vědomostech, odborných znalostech a nápadech tak, že je vzájemně sdílíme. Každý člen našeho týmu ztělesňuje to, čemu říkáme Grafton Spirit. Ten je definován naší vzájemnou loajalitou a způsobem, jakým přemýšlíme, pracujeme a podporujeme pocit sounáležitosti. Díky tomu je naše práce příjemnější a pohání nás to, abychom dělali i něco navíc. Pokud si s sebou přinesete vášeň pro nábor, talent a nápady, postaráme se o to, abyste u nás měli úspěšnou kariéru.

Dejte svému životu smysl.
Najděte svůj smysl života.

Společnost Gi Business Process Outsourcing se skládá z lidí, kteří jsou zapálení pro podnikání a svou práci. Spojujeme lidi, procesy a technologie, abychom našim kandidátům a klientům nabídli vynikající služby. Jsme lídrem v oblasti Business Process Outsourcingu (BPO) a Business Transformation Outsourcingu (BTO). Našim zákazníkům nabízíme řešení na míru, která zvyšují produktivitu a efektivitu. Studujeme, plánujeme, řídíme a koordinujeme procesy prostřednictvím integrace osvědčených postupů a metodik, které vytvářejí přidanou hodnotu a vysokou flexibilitu.

Buďte součástí týmu

Každou chybu vnímáme jako příležitost k učení. Proto mají naši zaměstnanci možnost neustále se rozvíjet a zlepšovat způsoby, jak věci děláme. Prostřednictvím inovací, dobrých nápadů a etických procesů se naše společnost snaží pozitivně ovlivňovat náš trh. Přidejte se k nám, pokud hledáte smysluplnou kariéru, v jejímž rámci můžete rozvíjet své odborné a manažerské schopnosti, být součástí talentovaného týmu výkonných profesionálů a pracovat v přátelském prostředí plném spolupráce.